İADE VE DEĞİŞİM

Dörtler Hakkımızda

İADE VE DEĞİŞİM

İade ve değişim şartlarımız;

Ürünlerimiz siz sipariş verdiğinizde, aynı gün ya da ertesi günü hazırlanmaya başlıyor.Bu sebeple üründen vazgeçme durumunuzu, sipariş verdiğiniz tarihten itibaren en geç 3 iş günü içerisinde bize bildirmenizi rica ederiz.

Özel ölçü/kumaş/renk değişikliği yapılan ürünleri iptal edemiyoruz (Madde:1 de belirtilen 3 iş günü süresini geçti ise).

Siparişinizin üretimi tamamlanıp, siparişiniz Kargoya veya Lojistik(Nakliye) firmasına verildi ise iptal edilemiyor. Böyle bir durumda, size gelen kargo kabul edilmeyip iade edilmelidir. Gerekli iade Dörtler Modüler' e ulaştığında iade hakkınızı kullanabilirsiniz (Madde:2 de belirtilen özel sipariş değil ise).

İleri teslimat tarihli bir sipariş vermişseniz, ürünlerden/ürünlerinizden ücretsiz vazgeçme hakkınız yine sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 3 iş günüdür.

İleri tarihli siparişlerinizin iptali durumlarında, her ürünün stokta tutulduğu ay başına 100 TL ücret tahsis edilir.

Özel ölçü/kumaş/renk değişikliği yapılmayan standart ürünlerin üretim süresinin dolmasına 2 gün kalıncaya kadar ücretsiz iptal hakkınız bulunmaktadır. Bu süreden sonra Lojistik(Nakliye) ile gönderimi yapılmış ürünler için iptal bedeli karşılığında iptal edebilirsiniz.

Ücret iadeniz, iptal talebiniz alındıktan sonra iptal şartlarına uygun ise 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.

Yukarıda belirtilen iptal şartları internet sitemiz üzerinden yapılan alışverişler için geçerlidir. Mağazalarımızdan yapılan alışverişlerin iptalleri ile ilgili satış danışmanınızla görüşmenizi rica ederiz.

Ürününüzü teslim almadınız ve değişim hakkınızı kullanmak istiyorsanız, ilk önce aldığınız ürün için iptal talebinde bulunmanız gerekmektedir (İptal şartlarına uygun olarak).

Değişim talebiniz, iptal şartlarına uyuyor ise; siparişiniz iptal edilir ve yeni siparişiniz işleme alınır.

Değiştirdiğiniz ürünün fiyatı, yerine almak istediğiniz ürünün fiyatından daha fazla ise Dörtler Modüler yeni sipariş oluştururken, fiyat farkını, ödemeyi nasıl yaptıysanız, o şekilde iade eder.

Değiştirdiğiniz ürünün fiyatı, yerine almak istediğiniz ürünün fiyatından daha az ise fiyat farkını ödemenizden sonra yeni siparişiniz oluşturulur.

Döşemeli ürünlerde (koltuk, kanepe, köşe takımı, berjer Vb.) sipariş verdikten sonra ürün renginde değişlik yapma talebinizi sipariş verdiğiniz gün ya da en geç bir sonraki güne kadar işleme alabiliriz. Sonrasında renk değişimi talebiniz olursa bir önceki "kumaş ve işçilik bedeli” + "yeni kumaş ve işçilik bedeli” karşılığında yapabiliyoruz.

Ürünü teslim aldınız ve değişim hakkınızı kullanmak istiyorsanız; ilk önce aldığınız ürünü Dörtler Modüler' e iade etmeniz gerekmektedir (İade Şartlarına uygun olarak).

Değişim talebiniz, iade şartlarına uyuyor ise, önceden aldığınız ürünün iadesi Dörtler Modüler' e ulaştıktan sonra yeni almak istediğiniz ürünün siparişi geçilir.

Yukarıda belirtilen değişim şartları internet sitemiz üzerinden yapılan alışverişler için geçerlidir. Mağazalarımızdan yapılan alışverişlerin değişimi ile ilgili satış danışmanınızla görüşmenizi rica ederiz.